קידום אתרים – למה זה חשוב?

מה זה קידום אתרים? מי צריך את זה? איך עושים את זה? למה בכלל צריך קידום אתרים? איזה סוגים של קידום אתרים קיימים? על כל השאלות האלו ועוד, ננסה לענות לכם במאמר הזה. אם נתחיל מהשורה התחתונה – כל בעל אתר, בין אם מדובר בעסק קטן או חברה גדולה, צריך קידום אתרים על מנת להביא לאתר שלו כמה שיותר גולשים. ככל שיהיו לכם יותר גולשים באתר, הוא יכניס עבורכם יותר כסף.

התחום של קידום אתרים עונה בעצם על הצורך ההולך וגובר של בעלי אתרים לקבל חשיפה גדולה יותר ובאמצעות זאת להכניס כמה שיותר תנועה לאתר ולהגביר את ההכנסות. את קידום האתרים ניתן לעשות בכמה אופנים, אך חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית, על מנת לקצר תהליכים ולקבל את התוצאות הטובות ביותר.

קידום אתרים אורגני או קידום ממומן?

קודם כל כמובן חשוב להבין את מהות שני המושגים ואת ההבדלים ביניהם. אז מה זה בעצם קידום אתרים אורגני? מה זה קידום ממומן בגוגל? ומה ההבדלים ביניהם?

קידום אתרים אורגני, הינו קידום מקצועי של האתר שלכם בתוצאות החיפוש הרגילות של גוגל. קידום אתרים אורגני מבוסס כולו על יצירת כמה שיותר תוכן, תוך כדי שימת לב למילות המפתח החשובות והרלוונטיות עבור האתר. קידום אתרים אורגני מתחיל מרגע בניית אתר האינטרנט. בניית אתר נכונה תעזור לרובוטים של גוגל לזהות את מילות המפתח השונות בתוך האתר, ובכך תתרום בכל עת לקידומו של האתר.

העלויות של קידום אתרים אורגני הן עבור תשלום למקדם האתרים, גוגל לא גובה על כך כסף. כמובן שניתן לבצע את הפעולות והקידום באופן עצמאי, אך כדי שהוא יבוצע באופן טוב ומקצועי, כדאי ורצוי לעשות זאת באמצעות מומחה בתחום.

קידום ממומן בגוגל, הוא הקישורים העליונים או הצדדיים אותם אתם רואים בתוצאות החיפוש בגוגל. עבור הקידום הממומן תשלמו לגוגל ומכאן גם נגזר שמו. ישנן מספר שיטות לתשלום עבור הקידום הממומן, ביניהן תשלום עבור הקלקה, תשלום עבור הופעת המודעה ועוד. גם את הקידום הממומן רצוי לבצע באמצעות חברה שמתמחה בתחום, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

באיזה קידום אתרים כדאי לבחור?

אין לכך תשובה ברורה, חד משמעית ומוחלטת. כמו בכל דבר אחר בחיים הכי נכון זה לשלב בין שתי שיטות הקידום. קידום ממומן ייתן לכם תוצאות מיידיות, אך לא לאורך זמן והעלויות שלו יהיו גבוהות יותר. קידום אתרים אורגני ייקח זמן רב יותר, אך לטווח הארוך יהיה אפקטיבי הרבה יותר. לכן, שילוב בין שניהם יהיה הדבר המתאים ביותר עבור מרבית בעלי האתרים.

אנו בחברת 'וובמקס' מתמחים במתן שירותי קידום אתרים. נוכל בשמחה להתאים עבור האתר שלכם את הקידום הנכון והמקצועי ביותר, על מנת שתשיגו את התוצאות הרצויות. לקבלת פרטים נוספים – לחצו כאן (קישור לטופס צור קשר).