למה כדאי להיות באינטרנט ?

מכירים את המשפט "אם אתה לא שם, אתה לא קיים"? סביר להניח שאתם מכירים גם מכירים. בעבר אמרו את המשפט הזה על כל מיני דברים, כאשר רצו להדגיש שחובה להיות במקום מסוים על מנת לא להפסיד משהו גדול במיוחד. היום ניתן להגיד את המשפט הזה כמעט רק על דבר אחד, על רשת האינטרנט. אז אם אתם לא שם (או יותר נכון כאן), אתם לא קיימים.

היום כדאי ואפילו די חובה להיות עם נוכחות אינטרנטית. כל עסק או חברה, קטנים כגדולים, שרוצים איזשהו קשר עם הלקוחות שלהם, צריכים אתר אינטרנט, אתר מכירות, אתר תדמית, דף פייסבוק, דף נחיתה, בלוג וכדומה. האינטרנט יכול לשמש היום חברות ועסקים למגוון רחב של תחומים ושימושים, ועל זאת תוכלו לקרוא בהמשך.

אז למה באמת כל כך כדאי להיות באינטרנט?

לשאלה הזאת יש מגוון רחב של סיבות. צריך נוכחות באינטרנט, בראש ובראשונה מכיוון שכמעט לכל אדם בארץ יש נגישות וחיבור לאינטרנט. וכל אדם שירצה לחפש מידע עליכם, ירצה לקבל שרות מכם, יבקש לרכוש מוצר שלכם, יחפש אתכם קודם כל באינטרנט. אם אתם לא תהיו שם, סביר להניח שהוא יגיע אל המתחרים שלכם ויקנה את המוצר או השרות מהם.

סיבה נוספת לנוכחות באינטרנט היא תדמית. גם אם אתם לא רוצים למכור את המוצר או השירות דרך רשת האינטרנט, על מנת ליצור לעסק שלכם תדמית רצינית ומכובדת, על מנת לתת מידע ראשוני ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם אתר אינטרנט, אסור לכם לוותר על כך.

באינטרנט כמובן גם תוכלו למכור את המוצרים והשירותים שלכם, ובאמצעות זאת תגדילו באופן ניכר את ההכנסות והרווחים שלכם. מכירה של מוצרים ושירותים באינטרנט לא מצריכה החזקת מערך של עשרות או מאות עובדים פרונטאליים או טלפוניים, וזה יתרון עצום.

כדאי להיות באינטרנט גם על מנת לתת ערך מוסף ללקוחות שלכם, על מנת לתת להם שרות ועל מנת לשמר אותם. לקוחות נאמנים הם הלקוחות הטובים ביותר והמכניסים ביותר לעסק או לחברה. אם יהיה לכם אתר או דף פייסבוק, שהלקוחות ייהנו לבקר בו, ימצאו בו מידע רב ומועיל, ויוכלו לקבל מכם שרות דרכו, מצבכם יהיה מעולה.

סיבה נוספת היא המתחרים שלכם. להם סביר להניח יש כבר אתר, ובאמצעותו הם רוכשים לעצמם עוד מוניטין ועוד לקוחות. התחרות היום בעיקר מתמקדת באינטרנט ולכם אסור בשום אופן להישאר מאחור. אחר כך יהיה לכם מאוד קשה להדביק את הפער.

אנחנו ב-'וובמקס' בעלי ניסיון של שנים ארוכות בבניית אתרי אינטרנט והתאמתם המלאה לצרכים המשתנים של כל לקוח ולקוח. נשמח לקבל מכם כל פנייה, לענות על כל שאלה ולתת לכם הצעת מחיר עבור אתר החלומות שלכם.