למה דווקא וורדפרס ?

כל עסק וחברה זקוקים היום לאתר אינטרנט איכותי ומקצועי. כיום, ניתן להקים אתרים ייחודיים ומקצועיים באמצעות וורדפרס. מערכת וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן פתוחה, נוחה לתפעול ויעילה במיוחד לניהול של בלוגים ואתרי אינטרנט. באמצעותה ניתן לבנות ולעצב כל אתר אינטרנט בו תחפצו.

היתרונות של מערכת וורדפרס בבניית אתר

למערכת וורדפרס יש יתרונות רבים, ולכן בבואכם לבנות אתר אינטרנט חדש אתם בהחלט צריכים לשקול את השימוש בו במערכת זו. במאמר זה נסקור עבורכם בקצרה את היתרונות של המערכת, אם תרצו מידע נוסף תוכלו לפנות אלינו בשמחה.

  • נוחות התפעול – אחד היתרונות המרכזיים ביותר בבניית אתר וורדפרס הוא נוחות התפעול של האתר. לאחר שהאתר יהיה בנוי תוכלו לנהל אותו בעצמכם, ולא תזדקקו לאיש מקצוע. גם ללא ידע טכני מוקדם יתאפשר לכם להעלות תכנים חדשים לאתר, לעדכן תכנים קיימים, להוסיף עמודים, לפרסם מאמרים ועוד דברים רבים.
  • עלות – יתרון נוסף בבניית אתרי וורדפרס הוא העלויות. מערכת וורדפרס כמו שכבר הסברנו היא מערכת פתוחה שכל אחד יכול להשתמש בה. מרבית האלמנטים כבר מובנים ומוטמעים במערכת ולכן, העלויות בבניית אתר האינטרנט יהיו זולות הרבה יותר מאשר בבניית אתר רגיל.
  • עיצוב – גם בעניין העיצוב יש לאתרי וורדפרס יתרון גדול על פני אתרים אחרים. באתר וורדפרס ניתן תמיד להחליף או לשנות את העיצוב או חלקו בקלות יחסית, וזאת בלי לשנות את האתר כולו. זה כמובן חוסך זמן רב וצורך בהשבתת האתר וכפועל יוצא גם חוסך שוב בעלויות הכספיות.
  • קידום האתר במנועי החיפוש – מערכת וורדפרס מגיעה עם תכונות מובנות אשר תורמות באופן ניכר לקידומו של אתר האינטרנט בגוגל ושאר מנועי החיפוש. אתרי וורדפרס הינם אתרים ידידותיים במיוחד למנועי החיפוש, וזה בהחלט שיקול שצריך להילקח בכובד ראש בעת המחשבה על בניית אתר האינטרנט שלכם.
  • התקנת תוספים חינמיים – לאתרי וורדפרס ישנם מאות אלפי תוספים (מרביתם חינמיים, אך יש גם כאלה בתשלום) שניתן להתקין בקליק אחד של העכבר בקלות מרבית. התוספים יכולים לענות על מגוון רחב של צרכים בכל מיני תחומים, ובכך תוכלו לשדרג פונקציות הכרחיות באתר שלכם, מבלי לשלם על כך הון תועפות.

אלה היתרונות המרכזיים בבניית אתר וורדפרס, אך יש עוד יתרונות רבים. בשורה התחתונה חשוב להבין שמדובר על אתרים מקצועיים ביותר (אם הם נבנים על ידי מומחים בתחום) וחברות גדולות רבות משתמשות במערכת הזאת. עסק שזקוק לאתר אינטרנט טוב, במחיר שפוי, ימצא את אתרי הוורדפרס כאופציה טובה מאוד עבורו.

אנו בחברת 'וובמקס' מתמחים בבניית אתרי אינטרנט מבוססי מערכת וורדפרס. אם תרצו להבין יותר במה מדובר, להתייעץ, ולבנות את אתר האינטרנט שלכם במקצועיות ובלי לפשוט את הרגל, תוכלו לפנות אלינו.