בניית אתר וורדפרס

בעלי חברות ועסקים רבים זקוקים לאתר אינטרנט, אך לכל אחד מהם צרכים שונים ותקציב משתנה. כיום, ישנה אפשרות נוספת לבניית אתרים – מערכת וורדפרס. בניית אתרי וורדפרס יכולה להתאים לבעלי עסקים וחברות רבים, ולעיתים היא אף תהיה עדיפה וכדאית. במרבית המקרים היא אף תהיה בעלות זולה יותר מאשר עלותו של בניית אתר רגיל.

מה זה בכלל וורדפרס?

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן פתוחה לניהול של בלוגים ואתרי אינטרנט. מדובר על מערכת נוחה במיוחד לתפעול, יעילה, נפוצה מאוד ותקנית. מערכת וורדפרס מאפשרת לתת פתרון מקיף לאתר האינטרנט, גם לפשוט ביותר וגם לאתרים המתקדמים יותר.

באמצעות מערכת וורדפרס ניתן לנהל בלוגים, להקים רשת אתרי אינטרנט באמצעות כלים מתקדמים, לנהל חנות מקוונת למכירת מוצרים ושירותים, לבנות אתרי תדמית מקצועיים, לשלוח ניוזלטרים, לאפשר ללקוחות ליצור עימכם קשר וכל דבר אחר שרק תרצו.

היתרון הגדול ביותר של מערכת וורדפרס לטובת בעלי העסקים, הוא הנוחות והקלות של ניהול האתר. וורדפרס מאפשרת לכל אחד, ללא ידע מקצועי וטכני מורכב, לנהל את האתר, להוסיף עמודים, מאמרים ותכנים, לעדכן תכנים קיימים ועוד. והכל בקלות וביעילות מרבית, ממש כמו במחשב הביתי שכולנו מכירים.

תהליך בניית אתר וורדפרס?

בגדול ניתן לבנות אתרי וורדפרס לבד, אך כמובן שזה לא מומלץ. אם רוצים אתר וורדפרס בעיצוב ייחודי שיתאים לרוח העסק, יש צורך לפנות לחברה שמתמחה בבנייה ועיצוב של אתרים כאלו. כמו כן, חשוב לבצע התאמה של האתר לעברית ולדפדפני האינטרנט השונים. את זאת תוכל לעשות עבורכם כל חברה שמתמצאת בבניית אתרי אינטרנט מבוססי מערכת וורדפרס.

כמובן שבעת בניית האתר יבצעו עבורכם פעולות נוספות חשובות. ידאגו להתאים את האתר למנועי החיפוש, ובראשם גוגל. יטמיעו את העיצוב הייחודי של העסק שלכם בכל דפי האתר. יתכנתו עבורכם פונקציות ייחודיות שחשוב לכם שיהיו באתר ועוד.

אם בניית אתר הוורדפרס עבורכם תבוצע באופן מקצועי, החיים שלכם לאחר מכן יהיו קלים במיוחד. התפעול של האתר יוכל להתבצע על ידכם בקלילות וביעילות מרבית. תוכלו לערוך את התכנים הקיימים, להוסיף עמודים לאתר בלי כל בעיה, לעדכן את הדפים הקיימים, להטמיע תוספים לאתר בקלות ואפילו לשנות את העיצוב של האתר ללא קושי מיוחד.

כמובן שבמידה ותרצו דברים מעט יותר מסובכים, או במידה ויהיה חשוב לכם לשנות את העיצוב של האתר באופן משמעותי, תוכלו לפנות לבונה האתרים שלכם. היתרון הגדול הוא שבגלל שהאתר שלכם נבנה במערכת וורדפרס, השינויים שתבקשו יהיו קלים לביצוע באופן יחסי, ובהתאם לא תיאלצו לשלם עלויות מטורפות.

חברת 'וובמקס' מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי וורדפרס. נשמח לייעץ לכם, לשמוע את הצרכים הייחודיים שלכם ולהתאים עבורכם אתר וורדפרס ייחודי, מעוצב ונוח לתפעול.